House System – Skuteczny Marketing w Sieci!

» Problem z dostępem do poczty i stron www – duża awaria w home.pl

Poniedziałkowy poranek nie należy do udanych dla osób i firm które trzymają swoją stronę i maile na serwerach home.pl – od godzin porannych nie ma dostępu do wiadomości e-mail czy stron internetowych. Home.pl opublikowało komunikat na swoim profilu na Facebooku gdzie informuje użytkowników o problemie. Niestety nie wiadomo kiedy awaria zostania wyeliminowana. Poniżej oryginalnych komunikat z oficjalnego profilu home.pl na Facebooku (źródło: https://www.facebook.com/homepl/): Szanowni klienci, od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl – stron www, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy. Pozdrawiamy, zespół home.pl Wszystkim użytkownikom którzy posiadają swoje usługi na home.pl pozostaje czekać na przywrócenie funkcjonalności. Aktualizacja: Jak poinformowała firma home.pl kilka godzin temu problem z dostępnością usług był następstwem ataków DDoS przeprowadzonych przez nieznane osoby. Aktualnie nie powinni występować już problemy z dostępem do poczty i stron internetowych.

Artykuł Problem z dostępem do poczty i stron www – duża awaria w home.pl pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


Poniedziałkowy poranek nie należy do udanych dla osób i firm które trzymają swoją stronę i maile na serwerach home.pl – od godzin porannych nie ma dostępu do wiadomości e-mail czy stron internetowych. Home.pl opublikowało komunikat na swoim profilu na Facebooku gdzie informuje użytkowników o problemie. Niestety nie wiadomo kiedy awaria zostania wyeliminowana. Poniżej oryginalnych komunikat z oficjalnego profilu home.pl na Facebooku (źródło: https://www.facebook.com/homepl/):

Szanowni klienci,

od godzin porannych obserwujemy utrudnienia w dostępie do usług home.pl – stron www, domen i paneli administracyjnych. Nasi specjaliści pracują nieustannie nad ich przywróceniem. Z uwagi na charakter prac nie możemy jeszcze podać dokładnej godziny, kiedy dostęp do usług zostanie przywrócony. Dokładamy starań, aby sytuacja uległa poprawie jak najszybciej. Za zaistniałe okoliczności przepraszamy.

Pozdrawiamy,
zespół home.pl

Wszystkim użytkownikom którzy posiadają swoje usługi na home.pl pozostaje czekać na przywrócenie funkcjonalności.

Aktualizacja:

Jak poinformowała firma home.pl kilka godzin temu problem z dostępnością usług był następstwem ataków DDoS przeprowadzonych przez nieznane osoby. Aktualnie nie powinni występować już problemy z dostępem do poczty i stron internetowych.

Artykuł Problem z dostępem do poczty i stron www – duża awaria w home.pl pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Mon, 24 Sep 2018 08:21:03 +0000


» Pozycjonowanie lokalne teraz w nowym wymiarze!

Zachęcamy do składania zapytać w zakresie pozycjonowania lokalnego. Teraz nowy pakiet usług które prowadzone są w ramach umowy na pozycjonowanie strony. Na stronie głównej naszego serwisu znajduje się formularz wyceny. Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania zapytań.

Artykuł Pozycjonowanie lokalne teraz w nowym wymiarze! pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


Zachęcamy do składania zapytać w zakresie pozycjonowania lokalnego. Teraz nowy pakiet usług które prowadzone są w ramach umowy na pozycjonowanie strony. Na stronie głównej naszego serwisu znajduje się formularz wyceny. Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania zapytań.

Artykuł Pozycjonowanie lokalne teraz w nowym wymiarze! pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Mon, 05 Feb 2018 13:37:32 +0000


» Speed Update czyli szybkość witryny mobilnej będzie miała znaczenie w określaniu pozycji

Google kilka dni temu oficjalnie wypowiedziało się w kwestii związanej z szybkością działania strony w wersji mobilnej. Już za kilka miesięcy do głównego algorytmu zostanie dołączony czynnik rankingowy który będzie sprawdzał czy nasza mobilna strona nie wczytuje się zbyt długo. Strony których czas wczytywania będzie znacznie wydłużony będą notowały słabsze wyniki w wyszukiwarce. Oczywiście, jeżeli treści na wolno działającej stronie będą odpowiednio angażować użytkowników to taka strona nie zostanie ukarana obniżeniem pozycji. Jest to doskonały przykład na to jak roboty wyszukiwarki radzą sobie z oceną potencjału danej witryny. Szczegóły o zmiana można zobaczyć pod adresem: https://webmasters.googleblog.com/2018/01/using-page-speed-in-mobile-search.html

Artykuł Speed Update czyli szybkość witryny mobilnej będzie miała znaczenie w określaniu pozycji pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


Google kilka dni temu oficjalnie wypowiedziało się w kwestii związanej z szybkością działania strony w wersji mobilnej. Już za kilka miesięcy do głównego algorytmu zostanie dołączony czynnik rankingowy który będzie sprawdzał czy nasza mobilna strona nie wczytuje się zbyt długo. Strony których czas wczytywania będzie znacznie wydłużony będą notowały słabsze wyniki w wyszukiwarce. Oczywiście, jeżeli treści na wolno działającej stronie będą odpowiednio angażować użytkowników to taka strona nie zostanie ukarana obniżeniem pozycji. Jest to doskonały przykład na to jak roboty wyszukiwarki radzą sobie z oceną potencjału danej witryny.

Szczegóły o zmiana można zobaczyć pod adresem: https://webmasters.googleblog.com/2018/01/using-page-speed-in-mobile-search.html

Artykuł Speed Update czyli szybkość witryny mobilnej będzie miała znaczenie w określaniu pozycji pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Fri, 19 Jan 2018 12:23:50 +0000


» Google podsumowało rok wyszukiwarki Google w krótkim materiale wideo

Jak co roku Google opublikowało materiał dotyczący najczęściej wyszukiwanych haseł w wyszukiwarce. Krótki materiał wideo załączamy poniżej – miłego oglądania 🙂 

Artykuł Google podsumowało rok wyszukiwarki Google w krótkim materiale wideo pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


Jak co roku Google opublikowało materiał dotyczący najczęściej wyszukiwanych haseł w wyszukiwarce. Krótki materiał wideo załączamy poniżej – miłego oglądania 🙂

Artykuł Google podsumowało rok wyszukiwarki Google w krótkim materiale wideo pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Fri, 15 Dec 2017 18:04:20 +0000


» Zmiany dotyczące prezentowania firm lokalnych w wynikach organicznych

Google codziennie wprowadza przynajmniej dwie zmiany do wyszukiwarki Google. Ma to na celu prezentowanie najlepiej dopasowanych wyników do oczekiwań użytkownika. Zmiany te z reguły nie są widoczne bądź dostrzegamy je w mniejszym stopniu. W ostatnim czasie Google postanowiło przetestować inny sposób prezentowania firm lokalnych w wynikach organicznych. Jak to aktualnie wygląda przy poszczególnych firmach? O tym poniżej. Wyszukiwarka Google to dziś narzędzie dzięki któremu poszukujemy ciekawych informacji na interesujący nas temat czy też różnego typu wiadomości. To także źródło gdzie możemy znaleźć dobrego fachowca od malowania bądź sklep z markową odzieżą w atrakcyjnych cenach. Z myślą o firmach lokalnych które działają w określonym promieniu swojej siedziby uruchomiona została usługa Google Moja Firma. Dzięki tej usłudze nasza firma pojawia się w mapach Google. Usługa ta także bardzo mocno powiązana jest z wynikami organicznymi. Przykładowo, jeżeli szukamy transportu a jesteśmy z Poznania to najczęściej wpisujemy w pole wyszukiwania “Transport Poznań”. Ku naszym oczom na stronie głównej prócz wyników sponsorowanych wyświetla się mapa z 3 wpisami a dopiero później tzw. wyniki organiczne. Google właśnie w sposobie prezentowania firmy postanowiło zmienić jeden kluczowy element… Na pierwszy rzut oka niby wszystko jest tak jak było… jednak po dłużej analizie i zastanowieniu okazuje się, że brakuje linku do witryny. Tak – właśnie ten element został zmieniony (dotyczy to jednak bardzo małej części zapytań). Można zatem się domyślać, że jest to element testu na podstawie którego zostanie podjęte ostateczna decyzja. Żeby jednak przejść na witrynę z zawartością którą jesteśmy zainteresowani w pierwszej kolejności będziemy musieli przejść do wizytówki firmy gdzie dopiero bezpośrednio z usługi Google Maps będziemy mogli przejść do witryny. Czy to będzie bardziej wygodne? Sami wątpimy jednak ocenę pozostawiamy Wam.

Artykuł Zmiany dotyczące prezentowania firm lokalnych w wynikach organicznych pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


Google codziennie wprowadza przynajmniej dwie zmiany do wyszukiwarki Google. Ma to na celu prezentowanie najlepiej dopasowanych wyników do oczekiwań użytkownika. Zmiany te z reguły nie są widoczne bądź dostrzegamy je w mniejszym stopniu. W ostatnim czasie Google postanowiło przetestować inny sposób prezentowania firm lokalnych w wynikach organicznych. Jak to aktualnie wygląda przy poszczególnych firmach? O tym poniżej.

Wyszukiwarka Google to dziś narzędzie dzięki któremu poszukujemy ciekawych informacji na interesujący nas temat czy też różnego typu wiadomości. To także źródło gdzie możemy znaleźć dobrego fachowca od malowania bądź sklep z markową odzieżą w atrakcyjnych cenach. Z myślą o firmach lokalnych które działają w określonym promieniu swojej siedziby uruchomiona została usługa Google Moja Firma. Dzięki tej usłudze nasza firma pojawia się w mapach Google. Usługa ta także bardzo mocno powiązana jest z wynikami organicznymi. Przykładowo, jeżeli szukamy transportu a jesteśmy z Poznania to najczęściej wpisujemy w pole wyszukiwania “Transport Poznań”. Ku naszym oczom na stronie głównej prócz wyników sponsorowanych wyświetla się mapa z 3 wpisami a dopiero później tzw. wyniki organiczne. Google właśnie w sposobie prezentowania firmy postanowiło zmienić jeden kluczowy element…

Na pierwszy rzut oka niby wszystko jest tak jak było… jednak po dłużej analizie i zastanowieniu okazuje się, że brakuje linku do witryny. Tak – właśnie ten element został zmieniony (dotyczy to jednak bardzo małej części zapytań). Można zatem się domyślać, że jest to element testu na podstawie którego zostanie podjęte ostateczna decyzja. Żeby jednak przejść na witrynę z zawartością którą jesteśmy zainteresowani w pierwszej kolejności będziemy musieli przejść do wizytówki firmy gdzie dopiero bezpośrednio z usługi Google Maps będziemy mogli przejść do witryny. Czy to będzie bardziej wygodne? Sami wątpimy jednak ocenę pozostawiamy Wam.

Artykuł Zmiany dotyczące prezentowania firm lokalnych w wynikach organicznych pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Sun, 16 Jul 2017 15:02:33 +0000


» Poznaj stołeczne wnętrza z usługą Street View

To już 5 lat kiedy pracownicy Google odwiedzają Polskę i uwieczniają ją na fotografiach Street View. Usługa w Polsce cieszy się ogromną popularnością dlatego Google postanowiło dodać również stołeczne wnętrza takie jak Uniwersytet Warszawski czy warszawskie dworce. Jak to wszystko wygląda? Zachęcamy do naszego artykułu. Coś dla prawdziwych podróżników Dzięki usłudze Street View możemy dokładnie zapoznać się z dworcami Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Powiśle oraz Warszawa Ochota. Teraz nie trzeba już błądzić i szukać odpowiedniego peronu – wystarczy wejść na Street View i zapoznać się z planem danego obiektu. Dodatkowo usługa została również rozszerzona o wirtualny spacer po stacjach I linii warszawskiego metra. Coś dla miłośników zakupów. Street View dotarło również do galerii warszawskich. Teraz z planem Złotych Tarasów można się zapoznać bez wychodzenia z domu. Dostępne są również następujące galerie: Ferio Wawer, Blue City, Factory Outlet Ursus, Wola Park, Modo Domy Mody, Klif, Atrium Promenada, Atrium Reduta, Atrium Targówek, Galeria Wileńska i King Cross Praga. Ukłon w stronę studentów i nie tylko… Dla osób zastanawiających się jak wyglądają wnętrza Uniwersytetu Warszawskiego a nie będących studentami mamy dobrą wiadomość – teraz można zwiedzić wnętrza uczelni. O dokładnej specyfikacji rozszerzeń można poczytać na oficjalnym blogu Google – https://polska.googleblog.com/2017/03/warszawa-od-srodka-zobaczcie-nowe.html

Artykuł Poznaj stołeczne wnętrza z usługą Street View pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


To już 5 lat kiedy pracownicy Google odwiedzają Polskę i uwieczniają ją na fotografiach Street View. Usługa w Polsce cieszy się ogromną popularnością dlatego Google postanowiło dodać również stołeczne wnętrza takie jak Uniwersytet Warszawski czy warszawskie dworce. Jak to wszystko wygląda? Zachęcamy do naszego artykułu.

Coś dla prawdziwych podróżników

Dzięki usłudze Street View możemy dokładnie zapoznać się z dworcami Warszawa Centralna, Warszawa Wschodnia, Warszawa Zachodnia, Warszawa Powiśle oraz Warszawa Ochota. Teraz nie trzeba już błądzić i szukać odpowiedniego peronu – wystarczy wejść na Street View i zapoznać się z planem danego obiektu. Dodatkowo usługa została również rozszerzona o wirtualny spacer po stacjach I linii warszawskiego metra.

Coś dla miłośników zakupów.

Street View dotarło również do galerii warszawskich. Teraz z planem Złotych Tarasów można się zapoznać bez wychodzenia z domu. Dostępne są również następujące galerie: Ferio Wawer, Blue City, Factory Outlet Ursus, Wola Park, Modo Domy Mody, Klif, Atrium Promenada, Atrium Reduta, Atrium Targówek, Galeria Wileńska i King Cross Praga.

Ukłon w stronę studentów i nie tylko…

Dla osób zastanawiających się jak wyglądają wnętrza Uniwersytetu Warszawskiego a nie będących studentami mamy dobrą wiadomość – teraz można zwiedzić wnętrza uczelni.

O dokładnej specyfikacji rozszerzeń można poczytać na oficjalnym blogu Google – https://polska.googleblog.com/2017/03/warszawa-od-srodka-zobaczcie-nowe.html

Artykuł Poznaj stołeczne wnętrza z usługą Street View pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Tue, 07 Mar 2017 08:24:38 +0000


» Jak Google walczyło w 2016 roku ze szkodliwymi reklamami, stronami i oszustami internetowymi?

Google to dziś jedna z najpotężniejszych firm na Świecie. Codziennie z usług i produktów Google korzysta miliony osób na całym świecie. Topową usługą dostarczaną przez Google jest oczywiście wyszukiwarka – to właśnie z niej korzystamy w poszukiwaniu informacji. To także doskonałe miejsce reklamowe dla firm i przedsiębiorców ale i nie tylko… Program Google Adwords na swoją korzyść próbują również obrócić spamerzy i hakerzy którzy przy pomocy zawirusowanych stron i reklam Google mogą wykraść naszą tożsamość bądź dane z komputera. Google każdego dnia walczy z tego typu praktykami. Kilka dniu temu Google opublikowane podsumowanie roku 2016. Z wynikami można zapoznać się na oficjalnym blogu Google Polska dostępnym pod adresem https://polska.googleblog.com/2017/01/jak-walczylismy-ze-szkodliwymi.html

Artykuł Jak Google walczyło w 2016 roku ze szkodliwymi reklamami, stronami i oszustami internetowymi? pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


Google to dziś jedna z najpotężniejszych firm na Świecie. Codziennie z usług i produktów Google korzysta miliony osób na całym świecie. Topową usługą dostarczaną przez Google jest oczywiście wyszukiwarka – to właśnie z niej korzystamy w poszukiwaniu informacji. To także doskonałe miejsce reklamowe dla firm i przedsiębiorców ale i nie tylko…

Program Google Adwords na swoją korzyść próbują również obrócić spamerzy i hakerzy którzy przy pomocy zawirusowanych stron i reklam Google mogą wykraść naszą tożsamość bądź dane z komputera. Google każdego dnia walczy z tego typu praktykami.
Kilka dniu temu Google opublikowane podsumowanie roku 2016. Z wynikami można zapoznać się na oficjalnym blogu Google Polska dostępnym pod adresem https://polska.googleblog.com/2017/01/jak-walczylismy-ze-szkodliwymi.html

Artykuł Jak Google walczyło w 2016 roku ze szkodliwymi reklamami, stronami i oszustami internetowymi? pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Fri, 27 Jan 2017 11:00:20 +0000


» Aktualizacja w działaniu Search Console – możliwe wahania pozycji

W dniu 22 stycznia Google wprowadziło zmiany w infrastrukturze Search Console co może przekładać się na zmianę prezentowanych danych dla domeny. Komunikat wyświetla się bezpośrednio w panelu Search Console w dziale “Ruch związany z wyszukiwaniem -> Linki do Twojej witryny”. Zmiany w Search Console mogą przekładać się również bezpośrednio na pozycje. W ostatnich godzinach notujemy drobne wahania w pozycjach. Sytuacja powinna się jednak stabilizować z godziny na godzinę. Więcej na temat zmian w Search Console można poczytać bezpośrednio na stronie Google – https://support.google.com/webmasters/answer/6211453 (wersja angielska)

Artykuł Aktualizacja w działaniu Search Console – możliwe wahania pozycji pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


W dniu 22 stycznia Google wprowadziło zmiany w infrastrukturze Search Console co może przekładać się na zmianę prezentowanych danych dla domeny. Komunikat wyświetla się bezpośrednio w panelu Search Console w dziale “Ruch związany z wyszukiwaniem -> Linki do Twojej witryny”.

Zmiany w Search Console mogą przekładać się również bezpośrednio na pozycje. W ostatnich godzinach notujemy drobne wahania w pozycjach. Sytuacja powinna się jednak stabilizować z godziny na godzinę.

Więcej na temat zmian w Search Console można poczytać bezpośrednio na stronie Google – https://support.google.com/webmasters/answer/6211453 (wersja angielska)

Artykuł Aktualizacja w działaniu Search Console – możliwe wahania pozycji pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Wed, 25 Jan 2017 08:13:48 +0000


» Nowa odsłona usług Outsourcingu w House System

Miło nam poinformować, że dokonaliśmy aktualizacji oferty usługi Outsourcingu Marketingowego. Odświeżona oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej w dziale “Outsourcing“. Dzięki usłudze Outsourcingu Marketingowego Twoja firma będzie docierać do nowych Klientów za pośrednictwem kilku najskuteczniejszych źródeł. Odpowiednia analiza i zmiany na stronie pozwolą dokonać ścisłej selekcji tak aby na stronę trafiały wyłącznie osoby ściśle powiązane z Twoją branżą. Brzmi nieźle, prawda? A jeszcze lepiej działa 🙂

Artykuł Nowa odsłona usług Outsourcingu w House System pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


Miło nam poinformować, że dokonaliśmy aktualizacji oferty usługi Outsourcingu Marketingowego. Odświeżona oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej w dziale “Outsourcing“.

Dzięki usłudze Outsourcingu Marketingowego Twoja firma będzie docierać do nowych Klientów za pośrednictwem kilku najskuteczniejszych źródeł. Odpowiednia analiza i zmiany na stronie pozwolą dokonać ścisłej selekcji tak aby na stronę trafiały wyłącznie osoby ściśle powiązane z Twoją branżą. Brzmi nieźle, prawda? A jeszcze lepiej działa 🙂

Artykuł Nowa odsłona usług Outsourcingu w House System pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Wed, 11 Jan 2017 20:41:33 +0000


» Kolejne zmiany w wynikach

W ostatnich dniach dużo miejsca na naszym blogu poświęcamy zmianą w wyszukiwarce Google i wprowadzenie nowego algorytmu. Dziś również pozostaniemy w temacie Pingwina 4.0 a właściwie jego konsekwencjach. Poniżej prezentujemy screen w wyników wyszukiwania gdzie doskonale można dostrzec, że Mapy Google znajdują się niżej od zestawu stron w wynikach organicznych. Z reguły mapy w wynikach pojawiały się głównie jako pierwsze… na zdjęciu widać jednak, że mapy zostały zepchnięte przez algorytm zaskakująco nisko. Jak myślicie – czy takie zmiany zostaną na stałe wdrożone w wyszukiwarkę czy to tylko konsekwencja działającego algorytmu który nie dawno został wdrożony i musi jeszcze przeanalizować miliony stron, żeby poukładać na nowo indeks stron?

Artykuł Kolejne zmiany w wynikach pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.


W ostatnich dniach dużo miejsca na naszym blogu poświęcamy zmianą w wyszukiwarce Google i wprowadzenie nowego algorytmu. Dziś również pozostaniemy w temacie Pingwina 4.0 a właściwie jego konsekwencjach. Poniżej prezentujemy screen w wyników wyszukiwania gdzie doskonale można dostrzec, że Mapy Google znajdują się niżej od zestawu stron w wynikach organicznych. Z reguły mapy w wynikach pojawiały się głównie jako pierwsze… na zdjęciu widać jednak, że mapy zostały zepchnięte przez algorytm zaskakująco nisko. Jak myślicie – czy takie zmiany zostaną na stałe wdrożone w wyszukiwarkę czy to tylko konsekwencja działającego algorytmu który nie dawno został wdrożony i musi jeszcze przeanalizować miliony stron, żeby poukładać na nowo indeks stron?

tanie-noclegi-kalisz-szukaj-w-google

Artykuł Kolejne zmiany w wynikach pochodzi z serwisu House System - Skuteczny Marketing w Sieci!.

Fri, 21 Oct 2016 06:46:36 +0000do góry