Opinie | Tabletki na Odchudzanie i Suplementy Diety | Dietetyczne Demaskacje  Opinie | Tabletki na Odchudzanie i Suplementy Diety | Dietetyczne Demaskacje

Opinie | Tabletki na Odchudzanie i Suplementy Diety | Dietetyczne Demaskacje

Dietetyka i odchudzanie, recenzujemy produkty i tabletki na odchudzanie i porost włosów

» Dlaczego nie warto przesadzać z solą?

Zachowując dobrze zbilansowaną dietę można uniknąć wielu groźnych dla zdrowia przypadłości, które z czasem rozwijają się w choroby przewlekłe. Większość ludzi posiada teoretyczną wiedzę dotyczącą właściwego komponowania posiłków, jednak pomimo tego, wciąż w codziennej diecie przeciętnego Polaka występuje nadmiar soli. Zalecana dzienna dawka soli Światowa Organizacja Zdrowia ustaliła dzienne zapotrzebowanie organizmu ludzkiego na sód na 5 gramów. Zalecenie to dotyczy zdrowej osoby dorosłej – warto zwrócić uwagę na fakt, że dzieci potrzebują znacznie mniej soli.

Zachowując dobrze zbilansowaną dietę można uniknąć wielu groźnych dla zdrowia przypadłości, które z czasem rozwijają się w choroby przewlekłe.

Większość ludzi posiada teoretyczną wiedzę dotyczącą właściwego komponowania posiłków, jednak pomimo tego, wciąż w codziennej diecie przeciętnego Polaka występuje nadmiar soli.

Zalecana dzienna dawka soli

Światowa Organizacja Zdrowia ustaliła dzienne zapotrzebowanie organizmu ludzkiego na sód na 5 gramów.

Zalecenie to dotyczy zdrowej osoby dorosłej – warto zwrócić uwagę na fakt, że dzieci potrzebują znacznie mniej soli.

Ograniczenia w spożyciu soli zalecane są także osobom cierpiącym na wiele schorzeń, w tym na choroby nerek.

Sól to nie tylko popularna przyprawa w kuchni – znajduje się ona także w większości przetworzonej żywności dostępnej na sklepowych półkach.

Jakie konsekwencje może mieć przyjmowanie zbyt dużych dawek soli?

Nadmierne gromadzenie się wody w organizmie

Spożywanie soli w dużych dawkach (według badań Polacy niemal dwukrotnie przekraczają dzienną normę zalecaną przez WHO) może być przyczyną gromadzenia się wody w organizmie.

Sód odpowiedzialny jest między innymi za wysysanie życiodajnej wody z komórek i przetrzymywanie jej w przestrzeni między komórkami.

Pierwszym objawem świadczącym o gromadzeniu zapasów wody w organizmie są opuchnięte kostki oraz przyrost obwodu brzucha. Dowiedz się więcej o gromadzeniu wody w organizmie tutaj.

Nadmiar soli przyczyną wielu groźnych chorób

Sporadyczne przekraczanie zalecanych dawek nie odbije się negatywnie na zdrowiu, jednak jeżeli ktoś nieustannie używa zbyt dużych ilości soli, to musi liczyć się z tym, że w jego organizmie prędzej czy później pojawią się negatywne skutki takiego działania.

Lista chorób i dolegliwości powodowanych przez nadmiar sodu w organizmie jest bardzo długa.

Należy wśród nich wymienić przede wszystkich choroby nerek (w tym wypadku przeważa kamica nerkowa), nadciśnienie tętnicze (jest to jedno z najbardziej niebezpiecznych schorzeń, które w krótkim czasie może doprowadzić do niewydolności krążeniowej),a także nowotwory przewodu pokarmowego.

Dieta bogata w sól zaostrza również przebieg takich schorzeń jak cukrzyca.

Jak pokazuje doświadczenie wielu osób, obecność soli w kuchni nie jest niezbędna – z powodzeniem można zastąpić ją aromatycznymi ziołami, które w delikatny sposób podkreślą smak potraw, a przy tym będą miały korzystny wpływ na zdrowie.

Wed, 13 Mar 2019 16:35:44 +0000


» Jak dobrze ułożyć dietę?

W poprzednim artykule na forum sporo uwagi poświęciliśmy wyliczaniu zapotrzebowania kalorycznego. Ale od samego ustalenia zapotrzebowania do ułożenia spójnego planu żywieniowego dzieli nas jeszcze długa droga. Załóżmy, że chcemy przystąpić do diety redukcyjnej i wyliczyliśmy zapotrzebowanie kaloryczne na poziomie 2500 kcal. Ale ile gramów węglowodanów, tłuszczów i białek powinniśmy uwzględnić w naszej diecie? To bardzo ważne pytanie, ponieważ od tego, jak dobierzemy proporcje makroskładników, zależy, w jaki sposób będzie zmieniać się nasze ciało. Załóżmy, że

W poprzednim artykule na forum sporo uwagi poświęciliśmy wyliczaniu zapotrzebowania kalorycznego. Ale od samego ustalenia zapotrzebowania do ułożenia spójnego planu żywieniowego dzieli nas jeszcze długa droga. Załóżmy, że chcemy przystąpić do diety redukcyjnej i wyliczyliśmy zapotrzebowanie kaloryczne na poziomie 2500 kcal. Ale ile gramów węglowodanów, tłuszczów i białek powinniśmy uwzględnić w naszej diecie? To bardzo ważne pytanie, ponieważ od tego, jak dobierzemy proporcje makroskładników, zależy, w jaki sposób będzie zmieniać się nasze ciało. Załóżmy, że np. chcesz nabrać trochę masy mięśniowej. Wyliczyłeś sobie zapotrzebowanie kaloryczne na poziomie 3000 kcal i zaczynasz ćwiczyć i regularnie jeść. Jednak w Twojej diecie znajduje się względnie mało białka. W takiej sytuacji Twoja waga zacznie wzrastać, ale… będziesz nabierać głównie tkanki tłuszczowej, a nie mięśniowej. Dlatego właśnie nie wystarczy liczyć kalorie, trzeba liczyć makroskładniki. Zanim przejdę dalej, muszę zająć się różnymi typami sylwetki, czyli tzw. somatotypami.

Somatotypy

Istnieją trzy podstawowe somatotypy, o których z pewnością już gdzieś słyszałeś: ektomorfik, endomorfik i mezomorfik. Na początek warto zaznaczyć, że mało kto ma idealny, wzorcowy somatotyp, a ponadto często można spotkać się z somatotypami mieszanymi. Innymi słowy: rzadkością są stuprocentowi ektomorficy, endomorficy i mezomorficy, jednak w większości przypadków przyporządkowanie danej osoby do konkretnego typu jest dość łatwe.

Ustalenie somatotypu jest o tyle istotne, że ma on znaczący wpływ na to, jak należy rozłożyć makroskładniki w diecie. W gruncie rzeczy somatotyp zdradza nam co nieco o fizjologii danego organizmu.

EKTOMORFIK

Sylwetka klasycznego ektomorfika przypomina ołówek (patrz np. Kuba Wojewódzki). Ma on chude kości, niski poziom tkanki tłuszczowej i mięśniowej i bardzo trudno mu przytyć (ma szybki metabolizm).

ENDOMORFIK

Sylwetka klasycznego endomorfika przypomina jabłko lub gruszkę. Ma on grube kości i duży poziom tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie do ektomorfika łatwo przybiera na masie, zarówno tkanki tłuszczowej, jak i mięśniowej, ciężko zaś przychodzi mu utrata wagi.

MEZOMORFIK

Sylwetka klasycznego mezomorfika przypomina literę V. Często też określa się ją mianem sylwetki atletycznej. Mezomorfik ma szerokie ramiona i wąską talię. Cechuje go niski poziom tkanki tłuszczowej, ale duży poziom tkanki mięśniowej. Łatwo traci on tkankę tłuszczową i łatwo buduje masę mięśniową. Najbardziej znanym przykładem mezomorfika jest Arnold Schwarzenegger.

Rozkład makroskładników w zależności od budowy ciała

Na podstawie powyższych informacji powinieneś móc ocenić, jaki masz somatotyp lub do którego jest Ci najbliżej. Poniższa tabelka pokazuje, jak należy rozdzielić makroskładniki w diecie w zależności od somatotypu. Są to szacunkowe wartości, ale dla osób zajmujących się tym sportem amatorsko są to dane w zupełności wystarczające.

Powyższych wytycznych możesz się trzymać zarówno w trakcie nabierania masy, jak i redukcji. W trakcie redukcji możesz ewentualnie zwiększyć nieznacznie ilość dostarczanego organizmowi białka kosztem węglowodanów w stosunku 1:1 (tzn. jeśli dodasz np. 20 g białka, to odejmij 20 g węglowodanów). W trakcie pracy nad masą możesz dodać trochę więcej białka, ale już bez konieczności zmniejszania węglowodanów.

W przypadku białka (niezależnie od tego, czy jesteś na masie, czy na redukcji) zalecane spożycie oscyluje w granicach 1,4–2,5 g na kilogram masy ciała. Zwiększanie podaży białka powyżej wartości 2,5 g na kilogram masy ciała nie przynosi raczej żadnych dodatkowych korzyści. W przypadku osób trenujących zawodowo sporty sylwetkowe nie jest niczym dziwnym podaż białka na poziomie 3−3,5 g na kilogram masy ciała, co wiąże się z przyjmowaniem sterydów anaboliczno-androgennych. Wówczas faktyczne zapotrzebowanie jest zupełnie inne, ale tego tematu nie będę tutaj rozwijać.

Uwaga! Jeśli będziesz wyliczać swój rozkład makroskładników na podstawie powyższej tabelki, to sprawdź, czy ilość białka nie będzie przekraczać 2,5 g na kilogram masy ciała. Jeśli tak się stanie, to zmniejsz nieco ilość białka na korzyść węglowodanów w stosunku 1:1.

Kalorie

Przykład wyliczenia makroskładników

Na początku przypomnijmy sobie wartości energetyczne poszczególnych makroskładników.

1.       1 g węglowodanów = 4 kcal

2.       1 g białek = 4 kcal

3.       1 g tłuszczów = 9 kcal

Wyliczyliśmy, że przykład A powinien spożywać na redukcji około 1950 kcal. Załóżmy teraz, że „A” jest endomorfikiem. Zgodnie z tabelką, którą podałem powyżej, 25% energii w diecie „A” powinno pochodzić z węglowodanów, 35% z białka i 40% z tłuszczów. W takim razie otrzymujemy następujące wartości:

1.       25% × 1950 kcal = 490 kcal (około).

2.       35% × 1950 kcal = 690 kcal (około).

3.       40% × 1950 kcal = 780 kcal (około).

Mamy już wartości energetyczne, więc teraz trzeba przeliczyć je na gramy.

1.       Węglowodany: 490 ÷ 4 = 120 g (około).

2.       Białka: 690 ÷ 4 = 175 g (około).

3.       Tłuszcze: 780 ÷ 9 = 85 g (około).

Tak oto policzyliśmy rozkład makroskładników dla przykładu „A” na redukcji, zakładając, że jest on endomorfikiem. W tym miejscu nie wprowadzałbym już żadnych dodatkowych modyfikacji, tzn. nie zwiększałbym białek kosztem węglowodanów, których i tak otrzymaliśmy dość mało. Na początku takiej redukcji wręcz dałbym „A” lekkie fory i zwiększył nieco ilość węglowodanów, nawet do poziomu minimum 150 g. W tym miejscu chciałem pokazać, że tabelka swoją drogą, a praktyka swoją. Powyższych wzorów nie trzeba się trzymać absolutnie ściśle. Czasem trzeba wprowadzić pewne modyfikacje, kierując się rozsądkiem. W przypadku „A” rozsądek kazał zwiększyć nieco węglowodany, bo taka dieta mogłaby być dla niego zbyt restrykcyjna. Zresztą najlepiej zaufać praktyce, a nie trzymać się ściśle wyliczeń. Gdybym prowadził „A” i rozpisał mu taką dietę, to już po pierwszych kilku dniach zapytałbym go, jak się czuje, i w zależności od odpowiedzi odpowiednio bym interweniował.

Wszystkie wyliczenia i założenia w tym artykule mają charakter czysto orientacyjny i szacunkowy. Stanowią one jednak punkt wyjścia, który potem możemy modyfikować, analizując reakcje organizmu.

Może się zdarzyć, że masz somatotyp mieszany, tzn. łączysz w sobie cechy dwóch różnych somatotypów. Nie jest to aż tak rzadkie zjawisko. W takiej sytuacji rozkład makroskładników powinien być średnią rozkładów odpowiednich typów. Załóżmy, że jesteś typem mieszanym endomorfika i mezomorfika. Łatwo przychodzi Ci odchudzanie, masz raczej niski poziom tkanki tłuszczowej, ale jeśli zaczynasz więcej jeść, to mocno „zalewasz” się tłuszczem. Wówczas rozkład makroskładników powinien być następujący.

Podsumowanie

1.       Nie wystarczy liczyć kalorie, trzeba też liczyć makroskładniki. Odpowiednie proporcje między węglowodanami, białkami i tłuszczami mają istotny wpływ na kształtowanie się sylwetki.

2.       Rozkład makroskładników warto ustalać na podstawie somatotypu (typu sylwetki), ponieważ somatotyp mówi nam co nieco na temat fizjologii danego organizmu i jego reakcji na dane makroskładniki.

3.       Ektomorficy („wieczni chudzielcy”) powinni najwięcej energii pozyskiwać z węglowodanów, endomorficy zaś („wieczni ulańcy”) z tłuszczów.

4.       Osoby uprawiające sport potrzebują minimum 1,4 grama białka na kilogram masy ciała. Spożywanie więcej niż 2,5 grama białka na kilogram masy ciała raczej nie przyniesie dodatkowych korzyści.

Wed, 06 Mar 2019 20:42:06 +0000


» Piperinox – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Jako, że odchudzanie jest dość trudnym, czasochłonnym i wymagającym niemałej cierpliwości procesem, dość wielką popularnością cieszą się rozwiązania w postaci specjalnych preparatów w różnej postaci (kapsułki, specjalne plastry czy też syrop a nawet w postaci spreju). Jednym z takich produktów, dostępnym w postaci kapsułek jest preparat na odchudzanie Piperinox (sklep tutaj), który dostępny jest w Polsce od 2018 roku i także w trakcie publikacji tego artykułu możliwe jest skorzystanie z dość interesującej oferty. Warto wiedzieć,

Piperinox opinie i efekty
Opakowanie Piperinox

Jako, że odchudzanie jest dość trudnym, czasochłonnym i wymagającym niemałej cierpliwości procesem, dość wielką popularnością cieszą się rozwiązania w postaci specjalnych preparatów w różnej postaci (kapsułki, specjalne plastry czy też syrop a nawet w postaci spreju). Jednym z takich produktów, dostępnym w postaci kapsułek jest preparat na odchudzanie Piperinox (sklep tutaj), który dostępny jest w Polsce od 2018 roku i także w trakcie publikacji tego artykułu możliwe jest skorzystanie z dość interesującej oferty. Warto wiedzieć, że preparat ten dostępny jest dla kobiet jak i dla mężczyzn. W artykule tym zawarte zostały przydatne informacje i szczegóły przedstawionego produktu. W treści znajdziesz omówione takie kwestie jak ewentualne efekty i skład ogólny środka na odchudzanie, opinie o Piperinox a właściwie ich małe podsumowanie, które dostępne są również w sieci (na wielu serwisach internetowych, blogach i portalach społecznościowych, również na forach dyskusyjnych jak forum Kafeteria i inne). Pozostałymi kwestiami omówionymi w tej publikacji są również skutki uboczne, odpowiednie dawkowanie czy też informacje o tym gdzie kupić przedstawiony preparat (jaki sklep, apteka) oraz jego aktualna cena. Czy Piperinox jest skuteczny na odchudzanie? Już teraz warto zapoznać się z naszą publikacją by dowiedzieć się nieco więcej na jego temat.

Skorzystaj z promocji i zamów Piperinox 20% taniej!


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Kwiecień 2019r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 19.04.2019

Skład Piperinox

Jako, że piperinox uważany jest przez producenta jako suplement o bezpiecznym i naturalnym działaniu, powinien on posiadać odpowiednie składniki. W chwili publikacji tej recenzji ogólny skład Piperinox prezentuje się w następujący sposób:

Oczywiście powyżej zawarte właściwości to zaledwie ogólne informacje na temat składu. Szczegółowy skład powinien być dostępny na stronie producenta oraz w ulotce lub na etykiecie preparatu. Preparat ten może zawierać w składzie niebezpieczne dla zdrowia alergeny, dlatego w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą.

Skład Piperinox
Źródło: https://sprytneodchudzanie.pl/piperinox-moja-opinia/

Efekty Piperinox

Już na początku warto wiedzieć, że przy odpowiednim stosowaniu przedstawionego preparatu uzyskanie pierwszych efektów możliwe jest już po kilku tygodniach stosowania produktu (tak szacuje producent jak i inni recenzenci omawianego preparatu na odchudzanie). W chwili publikacji artykułu efektami stosowania suplementu mają być:

Piperinox cena oraz sklep i opinie
Opinie o Piperinox znajdziesz również w naszym serwisie

Oczywiście pozostałe informacje dotyczące efektów Piperinox można odnaleźć również na oficjalnej stronie producenta z aktualną ofertą produktu. Producent produktu informuje o specjalnie przeprowadzonych badaniach wśród otyłych osób z którego wynika potwierdzenie działania piperyny w stabilizacji masy po zakończeniu diety. Warto wiedzieć, iż odpowiedni sposób żywienia, aktywność fizyczna jak i Piperinox to możliwy sukces w dążeniu do zadowalającej sylwetki.

Opinie Piperinox

Jako, że preparat ten dostępny jest w Polsce (jak i w innych krajach świata), w internecie można odnaleźć wiele opinii i dyskusji na temat prezentowanego preparatu. W chwili obecnej opinie o Piperinox są zazwyczaj pozytywne. Wiele osób niema nic przeciwko działaniu piperyny z którego składa się produkt na odchudzanie Piperinox. Jest to z pewnością dobra informacja dla tych, którzy już teraz są zainteresowani przedstawionym produktem i są gotowi na jego zakup. Oczywiście różnego rodzaju dyskusje, wypowiedzi jak i opinie o Piperinox można odnaleźć samodzielnie na różnego rodzaju serwisach internetowych (głównie na portalach społecznościowych, blogach jak i na forach dyskusyjnych jak forum Kafeteria, Wizaż i wielu innych). Również pod zamieszczonym artykułem możliwa jest dyskusja na temat przedstawionego preparatu.

Odpowiednie dawkowanie Piperinox

Omawiany preparat jako, że charakteryzuje się dość interesującą wydajnością (przynajmniej tak twierdzi producent, recenzenci jak i osoby opiniujący ten preparat) warto jest w pełni wykorzystać jego możliwości za pomocą optymalnego dawkowania. W chwili obecnej odpowiednie dawkowanie Piperinox wynosi jedna kapsułka dziennie w ciągu doby (popijając każdą kapsułkę szklanką czystej wody) między posiłkami.

Skutki uboczne Piperinox

Jako, że preparat ten ma charakteryzować się naturalnym i bezpiecznym działaniem, teoretycznie nie powinien on powodować skutków ubocznych. Również w internecie brak jakichkolwiek informacji w temacie występujących skutków ubocznych podczas stosowania prezentowanego preparatu. Warto jednak pamiętać, iż nie znaczy to że one nie mogłyby występować, dlatego ważne jest stosowania się do zaleceń zamieszczonych między innymi na etykiecie lub w ulotce produktu. Produkt ten dopuszczony jest do spożycia, w takiej sytuacji powinien być bezpieczny dla zdrowia organizmu przy zachowaniu odpowiednich zaleceń podczas jego przyjmowania. W przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą.

Cena Piperinox

Piperinox cena i sklep
Aktualne ceny Piperinox na odchudzanie

Prezentowany preparat na odchudzanie dostępnyw formie kapsułek dostępny jest w dość interesującej ofercie, w której dostępne są trzy pakiety pojemnościowe. Z pierwszy, najtańszy i najmniejszy pakiecie za 1 sztukę zapłacimy 169 złotych. Drugi pakiet, zawierające 3 sztuki preparatu dostępny jest w cenie 338 złotych. Trzeci, najdroższy ale jednocześnie najtańszy pakiet zawierający 6 sztuk preparatu dostępny jest w cenie 507 złotych. Aby już teraz przejść do zakupu prezentowanego produktu wystarczy wybrać jeden z poniższych planów.

Gdzie kupić Piperinox

Produkt ten dostępny jest bez recepty, jednak niemożliwe jest w obecnym czasie nabycie go w aptekach, również tych internetowych. Jedną z najlepszych opcji na jego zakup jest skorzystanie z oficjalnej oferty na stronie producenta pod tym adresem. Dzięki skorzystaniu z tej opcji zakupu można być pewnym otrzymania całkowicie oryginalnego produktu w dość atrakcyjnej cenie. W przypadku poznania dalszych szczegółów na temat oferty wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

Piperinoxsklep (oficjalny)

Dodatkowo tabletki odchudzające Piperinox można nabyć w cenie obniżonej o 20%! Wystarczy skorzystać z rabatu oferowanego przez producenta!

Podsumowanie

Piperinox to jeden z najbardziej złożonych i innowacyjnych suplementów diety dostępny w naszym kraju. Produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością, jest bezpieczny dla zdrowia i co najważniejsze – szybko przynosi wymierne efekty w postaci zrzuconych kilogramów. Wiele osób stosujących ten środek przekonało się, że można zrzucić nawet kilkanaście kilogramów bez zbędnych wyrzeczeń oraz pozbyć się kompleksów wynikających z nadwagi.

Tue, 15 Jan 2019 15:04:38 +0000


» Najnowsze opinie produktów dostępne w 2019 roku

Jako, że nowy rok to nowe postanowienia, w naszym serwisie znajdziesz recenzje i opinie produktów z 2019 roku takich jak: Slimberry opinie Slimetrol opinie Subitramil opinie Moring Slim opinie Green Barley Plus opinie Trizer opinie GM Forte opinie Sliminazer opinie Slimunox opinie Foreverslim opinie Kaplanex opinie Probiox Plus opinie Goji Original opinie Bioveliss Tabs opinie Silvets opinie African Mango 900 opinie Choco Lite opinie Bioxyn opinie Multi Slim opinie Burneo opinie Slim Fast opinie Slim

Jako, że nowy rok to nowe postanowienia, w naszym serwisie znajdziesz recenzje i opinie produktów z 2019 roku takich jak:

Slimberry opinie

Slimetrol opinie

Subitramil opinie

Moring Slim opinie

Green Barley Plus opinie

Trizer opinie

GM Forte opinie

Sliminazer opinie

Slimunox opinie

Foreverslim opinie

Kaplanex opinie

Probiox Plus opinie

Goji Original opinie

Bioveliss Tabs opinie

Silvets opinie

African Mango 900 opinie

Choco Lite opinie

Bioxyn opinie

Multi Slim opinie

Burneo opinie

Slim Fast opinie

Slim Line opinie

Burn Booster opinie

Fenix Ground Zero opinie

Fast Burn Extreme opinie

Hepaslimin opinie

Cera [2], Nowości [83], Odchudzanie [64], Porost włosów i łysienie [3]

Cera [2]

Nowości [83]

Odchudzanie [64]

Porost włosów i łysienie [3]

Tue, 15 Jan 2019 11:11:11 +0000


» Locerin – Opinie forum oraz efekty i skład – sklep.

Wypadanie włosów wśród kobiet to dość częsta przypadłość, z którą wiele osób stara się walczyć. Jako, że z biegiem lat pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania, pojawiają się również ciekawe produkty o których warto mieć przynajmniej pewną świadomość, że takowe istnieją. Jednym z takich produktów ma być preparat Locerin (kupisz go tutaj) jako rozwiązanie na wypadanie włosów i wzmacnianie ich cebulek. Jest to preparat dostępny właściwie od niedawna (od 2019 roku) w Polsce jak i

Cena i skład Locerin i opinie
Opakowanie Locerin

Wypadanie włosów wśród kobiet to dość częsta przypadłość, z którą wiele osób stara się walczyć. Jako, że z biegiem lat pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania, pojawiają się również ciekawe produkty o których warto mieć przynajmniej pewną świadomość, że takowe istnieją. Jednym z takich produktów ma być preparat Locerin (kupisz go tutaj) jako rozwiązanie na wypadanie włosów i wzmacnianie ich cebulek. Jest to preparat dostępny właściwie od niedawna (od 2019 roku) w Polsce jak i na świecie. Wiele informacji na jego temat dostępnych w internecie może być nieco niewystarczających, dlatego też w tej publikacji zawarte została specjalna recenzja w której omówione zostały różnego rodzaju kwestie. Do takich kwestii można zaliczyć ewentualne efekty, skład ogólny czy też opinie o Locerin a właściwie ich małe podsumowanie (z różnego rodzaju źródeł internetowych takich jak blogi, portale społecznościowe, serwisy informacyjne czy też fora dyskusyjne jak na przykład forum Kafeteria, forum Wizaż i wiele innych). Innymi, niemniej ważnymi kwestiami dotyczącymi prezentowanego preparatu są również jego ewentualne skutki uboczne, odpowiednie dawkowanie czy też informacje o tym gdzie kupić (najlepszy sklep i tym podobne) oraz cena preparatu na dzień publikacji artykułu. Czy preparat Locerin jest skutecznym produktem na porost i pielęgnację włosów? Już teraz zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem w którym omówione zostały najistotniejsze i najciekawsze kwestie tego produktu.

Przejdź do ofertyLocerin

Skład Locerin

Prezentowany preparat na pielęgnację włosów (dla kobiet, dla mężczyzn polecamy preparat Profolan tego samego producenta) ma posiadać bezpieczne i naturalne właściwości. W chwili obecnej skład ogólny przedstawionego preparatu prezentuje się w następujący sposób.

Jak można zauważyć powyższy skład produktu wygląda dość interesująco. Producent informuje, że preparat Locerin ma posiadać naturalne i bezpieczne właściwości. Warto jednak pamiętać, że przedstawiony powyżej skład został zaprezentowany w ogólnej formie, dlatego by poznać dalsze szczegóły dotyczące składu najlepiej jest odwiedzić oficjalną stronę producenta z ofertą Locerin lub też zapoznać się z etykiety, ulotki preparatu. W składzie preparatu mogą znajdować się również alergeny, dlatego w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą.

Efekty i cena Locerin i sklep
Prezentacja Locerin przeciw wypadaniu włosów dla kobiet

Efekty Locerin

Jako, że skład preparatu uznawany jest przez wielu recenzentów jako źródło wysokiej jakości właściwości przy zachowaniu naturalnej i bezpiecznej struktury, preparat ten przynajmniej teoretycznie powinien charakteryzować się skutecznością przynajmniej na dobrym poziomie. Również na oficjalnej stronie oferty można odnaleźć wiele informacji na temat efektów Locerin. W chwili obecnej prezentują się następująco:

Dawkowanie Locerin

Preparat Locerin posiada pewne zalecenia z których warto lub należy korzystać. Jednym z nich jest odpowiednie dawkowanie, które według producenta wynosi 2 kapsułki dziennie, najlepiej o porannej i wieczornej porze. Warto wiedzieć, że odpowiednie dawkowanie preparatu to zwiększenie szansy na wykorzystanie efektywności stosowania preparatu. Warto jednak pamiętać, iż niewłaściwie stosowanie kapsułek może być groźne dla organizmu, dlatego w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem lub innym specjalistą.

Cena Locerin

Locerin cena i sklep
Aktualne ceny Locerin przeciw wypadaniu włosów

Prezentowany produkt Locerin dostępny jest w trzech ofertach pakietowych. Pierwszym, najtańszym pakietem w którym zawarta jest jedna sztuka produktu dostępna jest w cenie 199 złotych. Kolejnym, drugim pakietem, średnim pod względem ceny jest pakiet 3 sztuk preparatu dostępnej w cenie 398 złotych. Ostatnim, najdroższym a zarazem najbogatszym w ilość sztuk (6 sztuk preparatu) jest oferta w cenie 597 złotych. Aby już teraz przejść do formularza zamówienia należy wybrać z poniższej listy odpowiedni pakiet.

Gdzie Locerin

Preparat Locerin dostępny jest bez recepty, jednak niema możliwości zakupu go w aptekach również tych internetowych. Najlepszą opcją na zakup oryginalnego preparatu jest skorzystanie z oferty na oficjalnej stronie producenta, w której możliwe jest otrzymanie preparatu prosto od właściciela tej marki. Aby już teraz przejść do oferty wystarczy kliknąć w poniższy przycisk, który przekieruje do aktualnej oferty preparatu Locerin.

Locerinsklep (oficjalny)

Tue, 15 Jan 2019 08:43:39 +0000


» Lecznicza moc kurkuminy

KURKUMINA WYKAZUJE SILNE DZIAŁANIE PRZECIW STANOM ZAPALNYM ORAZ WOLNYM RODNIKOM, ALE TO TYLKO UŁAMEK Z JEJ ZALET. Kurkumina – co to jest? Kurkumina to najważniejszy z kurkuminoidów – związków chemicznych z grupy polifenoli, otrzymywanych przez ekstrakcję kłączy ostryżu długiego, czyli popularnej kurkumy. Wszystkie kurkuminoidy mają właściwości lecznicze, ale kurkumina jest spośród nich najbardziej aktywna, najcenniejsza, najlepiej przebadana i opisana. Jest powszechnie stosowana jako przyprawa lub barwnik w przemyśle spożywczym ( symbol E-100 ), tekstylnym, kosmetycznym

KURKUMINA WYKAZUJE SILNE DZIAŁANIE PRZECIW STANOM ZAPALNYM ORAZ WOLNYM RODNIKOM, ALE TO TYLKO UŁAMEK Z JEJ ZALET.
Kurkumina – co to jest?
Kurkumina to najważniejszy z kurkuminoidów – związków chemicznych z grupy polifenoli, otrzymywanych przez ekstrakcję kłączy ostryżu długiego, czyli popularnej kurkumy. Wszystkie kurkuminoidy mają właściwości lecznicze, ale kurkumina jest spośród nich najbardziej aktywna, najcenniejsza, najlepiej przebadana i opisana. Jest powszechnie stosowana jako przyprawa lub barwnik w przemyśle spożywczym ( symbol E-100 ), tekstylnym, kosmetycznym oraz farmaceutycznym.
Kurkumina ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie.
Na Dalekim Wschodzie już od wielu wieków kurkuma stosowana jest przede wszystkim w leczeniu różnego rodzaju stanów zapalnych, jak również trudnych do zagojenia ran oraz dolegliwościami trawiennymi i wątrobowymi. Współczesna medycyna również korzysta z dobrodziejstw ekstraktu z kurkumy – głównie właściwości przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych.

Najważniejsze właściwości kurkuminy:

Wykazuje działanie przeciwzapalne, antywirusowe oraz antybakteryjne
Reguluje pracę komórek i zabezpiecza je przed infekcjami
Wpływa korzystnie na stawy ( używana w leczeniu choroby zwyrodnieniowej i artretyzmu )
Pomaga pozbyć się toksyn z organizmu (detoksykacja)
Stosowana w leczeniu problemów pokarmowych i chorób żołądkowo – jelitowych
Wspiera pracę trzustki i wątroby
Łagodzi niestrawność
Wzmacnia układ krążenia
Działa korzystnie na układ nerwowy
Posiada właściwości cytotoksyczne ( niszczy komórki nowotworowe nie naruszając zdrowych )
Wspomaga metabolizm, przyspiesza trawienie i zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej
Obniża poziom cholesterolu oraz glukozy we krwi
Przyspiesza proces gojenia się ran
Pomaga łagodzić bóle menstruacyjne
Korzystnie wpływa na schorzenia skóry: trądzik, łuszczyca

Podsumowując, kurkumina ma wiele zastosowań, ale jako suplement diety ma bardzo ważne znaczenie. Badania wskazują, że jej spożywanie przynosi liczne korzyści dla naszego ciała i pozwala uniknąć wielu chorób.

Fri, 11 Jan 2019 20:21:55 +0000


» Hairstim – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Utrata włosów to jedno z czarnych scenariuszy, którego obawiają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Na szczęście z biegiem lat pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania mające wspomóc pielęgnację. Jednym z takich sposobów ma być produkt Hairstim, którego działanie przynajmniej teoretycznie ma wspomóc w pielęgnacji włosów wstrzymując między innymi ich wypadanie. W tej publikacji poznasz najbardziej istotne jak i nieco mniej informacje dotyczące tego produktu. W artykule zostały pokrótce omówione takie kwestie jak skład ogólny

Najnowsze opinie o Hairstim oraz efekty i skład
Opakowanie Hairstim

Utrata włosów to jedno z czarnych scenariuszy, którego obawiają się zarówno kobiety jak i mężczyźni. Na szczęście z biegiem lat pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania mające wspomóc pielęgnację. Jednym z takich sposobów ma być produkt Hairstim, którego działanie przynajmniej teoretycznie ma wspomóc w pielęgnacji włosów wstrzymując między innymi ich wypadanie. W tej publikacji poznasz najbardziej istotne jak i nieco mniej informacje dotyczące tego produktu. W artykule zostały pokrótce omówione takie kwestie jak skład ogólny preparatu na porost włosów (szczegółowy skład powinien być dostępny na oficjalnej stronie producenta lub też w ulotce, etykiecie preparatu), ewentualne efekty Hairstim i opinie (a właściwie małe podsumowanie dostępnych w internecie opinii z blogów, serwisów internetowych, portali społecznościowych czy też for dyskusyjnych jak przykładowo forum Kafeteria i wielu innych). Innymi, niemniej ważnymi kwestiami zawartymi w tym artykule są również ewentualne skutki uboczne produktu, aktualna na dzień publikacji recenzji cena oraz szczegóły o tym gdzie kupić prezentowany preparat. Czy Hairstim jest skutecznym preparatem na porost włosów? Już teraz zachęcamy do zapoznania się z publikacją w której zawarte zostały istotne informacje w jego temacie.

Skład Hairstim

Preparat ten przynajmniej według producenta ma posiadać naturalne i bezpieczne właściwości, dlatego też przyjrzyjmy się jego ogólnym składnikom.

Warto wiedzieć, że zawarte powyżej informacje to tylko ogólny skład, szczegółowe informacje powinny być zawarte na oficjalnej stronie producenta lub też ulotce, etykiecie preparatu. W składzie produktu mogą znajdować się szkodliwe dla organizmu alergeny, dlatego w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem.

Efekty Hairstim

Przedstawiony produkt teoretycznie ma mieć zadowalające efekty, jednak warto pamiętać, iż są to informacje niepotwierdzone w sposób wiarygodny, dlatego wszelkie informacje na temat efektów Hairstim zaleca się przyjąć z dystansem. W chwili obecnej głównymi efektami produktu mają być:

Wypadanie włosów to jeden z najbardziej popularnych dolegliwości. Aby zwiększyć efektywność walki z tą dolegliwością, warto jest poznać szczegółowe przyczyny wypadania włosów i łysienia.

Opinie o Hairstim

Jako, że preparat dostępny jest od dość długiego czasu w Polsce, w sieci dostępnych jest wiele interesujących dyskusji. Niestety zazwyczaj opinie o Hairstim są negatywne. Oczywiście ze wszelkimi opiniami i wypowiedziami na temat tego preparatu można zapoznać się osobiście, wiele z nich dostępnych jest na wielu różnych serwisach internetowych, również na portalach społecznościowych, blogach czy też forach dyskusyjnych jak chociażby na forum Kafeteria czy też Wizaż.

Skutki uboczne Hairstim

W chwili publikacji nie odnaleźliśmy informacji o występujących skutkach ubocznych szkodliwych dla organizmu. Warto jednak pamiętać, że w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą. W przedstawionym produkcie mogą znajdować się groźne dla zdrowia alergeny.

Cena Hairstim

Koszt przedstawionego preparatu oscyluje w granicach 127 złotych. W chwili publikacji artykułu nie odnaleziono informacji o ofercie promocyjnej.

Cena Hairstim
Cena Hairstim to około 127 złotych

Gdzie kupić Haristim

Preparat dostępny bez recepty, brak jednak informacji o możliwości jego zakupu w aptekach stacjonarnych. Również w aptekach internetowych nie odnaleziono omawianego produktu. Jedną z możliwości zakupu preparatu z pewnością jest strona producenta z której możliwe jest otrzymanie całkowicie oryginalnego preparatu. Warto wiedzieć, aby ocenić sklep z którego chcemy kupić prezentowany preparat by nie być ofiarą oszustwa.

Thu, 10 Jan 2019 16:59:48 +0000


» Nonacne – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Nonacne to popularny preparat w formie tabletek przeznaczony dla osób z problemami skórnymi (między innymi różne odmiany trądziku pospolitego). Dostępny dla każdego niezależnie od płci w wielu krajach, również w Polsce w dość atrakcyjnej ofercie dostępnej pod tym adresem. Jako, że trądzik jest dość powszechnym problemem, w Polsce jak i na świecie pojawia się coraz więcej różnego rodzaju rozwiązań, jednym z nich ma być waśnie prezentowany środek na problemy skórne Nonacne. W tej publikacji wymienionych

Nonacne to popularny preparat w formie tabletek przeznaczony dla osób z problemami skórnymi (między innymi różne odmiany trądziku pospolitego). Dostępny dla każdego niezależnie od płci w wielu krajach, również w Polsce w dość atrakcyjnej ofercie dostępnej pod tym adresem. Jako, że trądzik jest dość powszechnym problemem, w Efekty Nonacne oraz opinie i cenaPolsce jak i na świecie pojawia się coraz więcej różnego rodzaju rozwiązań, jednym z nich ma być waśnie prezentowany środek na problemy skórne Nonacne. W tej publikacji wymienionych zostało wiele najważniejszych kwestii, między innymi efekty recenzowanego środka na trądzik (i na wiele podobnych dolegliwości), skład ogólny tabletek a także ich odpowiednie dawkowanie i ewentualne skutki uboczne (bez obaw, w moim przypadku nie występowały). Innymi kwestiami, które pod koniec tej recenzji zostały pokrótce omówione są również opinie o Nonacne (małe podsumowanie dyskusji dostępnych w internecie), informacje gdzie kupić prezentowany preparat oraz jego najniższa cena i wiele innych. Czy Nonacne to skuteczny sposób na trądzik i inne dolegliwości skórne? Już teraz warto zapoznać się z artykułem lub poprostu przejść do oferty preparatu poprzez kliknięcie w poniższy przycisk.

Oferta preparatuNonacne

Skład Nonacne

Tabletki Nonacne mają się składać z bezpiecznych i naturalnych składników tak, aby zapobiegać popularnym problemom skórnym w sposób nieinwazyjny dla organizmu. W chwili publikacji tej recenzji w składzie prezentowanego preparatu można odnaleźć między innymi takie składniki jak:

Oczywiście zawarte powyżej informacje to zaledwie namiastka tego, czym ma charakteryzować się przedstawiony w artykule preparat. Więcej informacji w tej kwestii w tym szczegółowy skład można poznać na tej stronie.

Efekty Nonacne

Jak już wiadomo, preparat ten przeznaczony jest głównie dla osób, które walczą z różnymi dolegliwościami cery. Produkt ten ma charakteryzować się takimi efektami jak:

Jak można zauważyć efekty Nonacne brzmią niezwykle interesująco, tym bardziej iż prezentowany produkt ma być także bezpieczny dla organizmu nie powodując skutków ubocznych. Efekty kuracji można zauważyć już po 2 tygodniach, jednak w niektórych przypadkach okres ten może potrwać nawet do 2 – 3 miesięcy (w zależności od stopnia zaawansowania występującego problemu). Tak czy inaczej poprawa stanu skóry zazwyczaj przebiega szybko o czym można przekonać się poznając wypowiedzi na temat omawianego środka w formie tabletek.

Opinie Nonacne

Jako, że Nonacne to produkt dostępny od dość długiego czasu w Polsce jak i na świecie, wyszukanie dyskusji na jego temat nie powinno być szczególnym problemem. Skupiając się na polskim rynku opinie o Nonacne zwykle są pozytywne. Wśród wypowiedzi można odnaleźć również informacje na temat faktycznych działań prezentowanego środka, jak na przykład:

Oczywiście w sieci można znaleźć opinie dotyczące innych kwestii jak cena adekwatna do jakości produktu, łatwy i szybki sposób stosowania (produkt dostępny wyłącznie w formie kapsułek) i wiele innych. Warto wiedzieć, iż opinie o Nonacne można odnaleźć na wielu różnych stronach internetowych jak na przykład specjalne serwisy i portale społecznościowe, forum dyskusyjne (dla przykładu forum Kafeteria, forum Wizaż) czy też interesujące recenzje na blogach i wielu podobnych. Również pod tym artykułem dostępne są opinie i pozostałe dyskusje dotyczące tego preparatu (do czego zachęcamy).

Skutki uboczne Nonacne

Jak już wiadomo, produkt ten nie powinien powodować negatywnych skutków ubocznych poprzez zastosowane w nim bezpieczne i naturalne składniki. Warto jednak pamiętać, iż w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości dotyczącego prezentowanego w publikacji produktu należy skonsultować się z lekarzem lub innych specjalistą. W chwili obecnej środek ten może pochwalić się brakiem negatywnych skutków (brak takowych ostrzeżeń i informacji w sieci).

Dawkowanie Nonacne

Jako, że omówiony produkt w formie tabletek dość ciekawie prezentuje swoje właściwości (a przynajmniej jego producent i opiniujący go klienci) warto jest wykorzystać ich potencjał poprzez odpowiednie dawkowanie preparatu. W chwili publikacji tej recenzji odpowiednie dawkowanie Nonacne to 2 kapsułki dziennie, najlepiej popijając każdą z nich szklanką czystej wody. Więcej informacji na temat prawidłowego dawkowania powinny być zawarte w ulotce lub na etykiecie produktu.

Cena Nonacne

Prezentowany preparat charakteryzuje się również dość ciekawą ofertą, która może okazać się bardzo atrakcyjna nie tylko ze względu na właściwości produktu ale również ze względu na niską cenę (oczywiście to pojęcie względne, jednak poznając dyskusje na temat recenzowanego produktu można dojść do wniosku, że cena jest wystarczająco adekwatna do jego jakości). W chwili publikacji artykułu cena Nonacne (za 1 sztukę) wynosi 159 złotych. Oferta dostępna jest w kilku wariantach pojemnościowych, za pakiet 3 sztuk środka zapłacimy 318 złotych natomiast pakiet 6 sztuk produktu oscyluje w cenie 477 złotych. W ostatnim czasie jednak udostępniono specjalną ofertę z 20 procentowym rabatem dostępną pod tym adresem w której wszystkie ceny pakietów zostały dość znacznie zmniejszone (prawdopodobnie jest to chwilowa promocja). Warto pamiętać, iż w przypadku zakupu przysługuje gwarancja, dlatego w przypadku niezadowolenia produkt ten można zwrócić i odzyskać pełną kwotę z zamówienia.

Aktualne ceny Nonacne

Gdzie kupić Nonacne

Preparat ten dostępny jest bez recepty, jednak jego zakup możliwy jest wyłącznie na oficjalnym sklepie internetowych producenta. Korzystając z tej (i jedynej opcji zakupu) można być pewnym otrzymania w 100% oryginalnego produktu. Aby już teraz przejść do aktywnej oferty Nonacne wystarczy przejść za pomocą poniższego przycisku do strony producenta.

Oferta preparatuNonacne

Wed, 09 Jan 2019 13:23:35 +0000


» Profolan – Opinie forum oraz efekty i skład – gdzie kupić.

Wypadające włosy, zajmujące coraz większy obszar głowy zakola czy łysina na czubku głowy sprawiają, że mężczyźni tracą pewność siebie i poczucie własnej atrakcyjności. Czy można temu jakoś zapobiec lub poprawić ten stan rzeczy? Na rynku pojawił się preparat Profolan, który przeznaczony jest właśnie dla mężczyzn zmagających się z łysieniem i wypadaniem włosów. To produkt, który przywędrował do Polski prosto z USA. Wielu panom zza oceanu oraz w naszym kraju już pomógł, o czym świadczą publikowane

zatrzymanie łysienia z Profolan opinie i efekty w tym cena i skład
Opakowanie Profolan

Wypadające włosy, zajmujące coraz większy obszar głowy zakola czy łysina na czubku głowy sprawiają, że mężczyźni tracą pewność siebie i poczucie własnej atrakcyjności. Czy można temu jakoś zapobiec lub poprawić ten stan rzeczy? Na rynku pojawił się preparat Profolan, który przeznaczony jest właśnie dla mężczyzn zmagających się z łysieniem i wypadaniem włosów. To produkt, który przywędrował do Polski prosto z USA. Wielu panom zza oceanu oraz w naszym kraju już pomógł, o czym świadczą publikowane w internecie pozytywne opinie. W naszej recenzji postanowiliśmy szczegółowo przyjrzeć się jego składowi oraz innym ważnym kwestiom (efekty, opinie i odpowiednie dawkowanie czy też ewentualne skutki uboczne oraz cena i informacje gdzie kupić preparat), które podpowiedzą, czy warto kupić Profolan.

Oferta preparatuProfolan

Profolan skład

W składzie Profolan znajdziemy innowacyjną formułę Grow3, która stanowi unikatową mieszankę wyciągów ze skrzypu polnego, pokrzywy oraz l-cysteiny. Naturalne składniki sprawiają, że suplement ten jest bezpieczny dla zdrowia, a przede wszystkim skuteczny. Pokrzywa czy skrzyp polny to bowiem rośliny, które stosowały nasze babcie właśnie po to, aby mieć piękne i mocne włosy. W składzie znajdziemy również znane z dobroczynnych właściwości witaminy: E i B6 oraz inne składniki, opisane na ulotce dołączonej do produktu oraz na stronie producenta. Podsumowując, skład suplementu Profolan, którego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi, pozwala twierdzić, że regularnie jego zażywanie stymuluje porost włosów, a dodatkowo utrwala ich naturalny kolor. Więcej informacji o jego składzie znajdziesz tutaj.

Profolan opinie

Profolan pojawił się na polskim rynku stosunkowo niedawno, jednak już zdążył zgromadzić rzeszę zadowolonych z jego działania klientów. Wśród najczęściej wymienianych pozytywnych efektów kuracji Profolanem jest poprawa kondycji włosów oraz odrastanie nowych w miejscu łysienia. Aż 9 na 10 panów regularnie stosujących preparat, uznało suplement za skuteczny i dający satysfakcjonujące rezultaty. Jedyną wadą, jaką wskazują użytkownicy jest nieco wysoka cena. Według producenta oraz testujących mężczyzn to okres minimum 3 miesięcy, dlatego osoby, które stosowały go krócej nie zawsze są zadowolone z efektów. Niestety wielu panów liczy na spektakularne rezultaty w trybie natychmiastowym, a jak wiadomo, do wszystkiego potrzeba czasu, który zresztą producent jasno i konkretnie to określa. Podsumowując opinie o Profolan, najczęściej są one pozytywne.

Profolan efekty

Profolan ma z założenia działać nie tylko na porost nowych włosów oraz wzmocnienie meszków włosowych, ale również na ich kondycję i kolor. Nie ma znaczenia, czy przyczyną łysienia jest stres, wiek czy geny.

Łysienie i wypadanie włosów
Powstrzymany proces wypadania włosów

Preparat działa bowiem od środka, wpływając na procesy zachodzące w organizmie, a nie tylko od zewnątrz (jak odżywki czy szampony). Producent zapewnia o zadowalających efektach już po 90 dniach regularnego stosowania. Czas ten jest związany z długością procesu rośnięcia włosów. Przyjmuje się, że włosy rosną około 1 cm na miesiąc. Zdarzają się jednak mężczyźni, którzy już po 6 tygodniach stosowania Profolanu zauważają pozytywną różnicę. Inni muszą poczekać na wyniki nieco dłużej. Wiele zależy również od stopnia zaawansowania łysienia i kondycji włosów. Wiadomo, że zaniedbane włosy i długotrwała łysina będą wydłużały (ale nie wykluczały!) czas i efekty działania. Producent na szczęście daje 90-dniową gwarancję zakupu, która oznacza możliwość zwrotu preparatu (bez względu na jego pozostałą ilość i powody), jeśli jesteśmy niezadowoleni z rezultatów i otrzymanie zwrotu pieniędzy. To świetna opcja dla osób, które chcą na własnej skórze (i głowie) przekonać się o skuteczności Profolanu.

Profolan dawkowanie

Preparat przeznaczony jest dla mężczyzn powyżej 18. roku życia (jednak mogą go stosować również kobiety), a jego dawkowanie jest niezwykle proste i niewymagające. Suplement diety Profolan należy przyjmować raz dziennie w postaci 2 kapsułek w trakcie posiłku, które popijamy obficie szklanką wody (minimum 300 ml). Kapsułki łatwo połknąć, nie ma w nich wypełniaczy, konserwantów czy sztucznych substancji słodzących i barwników, dlatego docenią go panowie dbający o linię. Pamiętajmy, aby preparatu nie przyjmować na czczo.

Profolan skutki uboczne

Producent Profolanu zapewnia, że dzięki zastosowaniu w pełni naturalnych składników, ten preparat jest całkowicie bezpieczny dla organizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. I faktycznie, skrzyp polny czy pokrzywa, które stanowią większość składu preparatu bardzo rzadko wywołują jakiekolwiek reakcje alergiczne. Ewentualne wystąpienie znikomych reakcji niepożądanych może być spowodowane wyłącznie zażywaniem tabletek na czczo (a nie, tak jak w zaleceniach podczas posiłku) lub w połączeniu z innymi lekarstwami. Jeśli zdiagnozowano u nas jakiekolwiek choroby/schorzenia lub po prostu mamy wątpliwości, czy preparat nam nie zaszkodzi, przed rozpoczęciem kuracji warto skonsultować się z lekarzem.

Profolan cena

Cena za opakowanie zawierające 60 kapsułek (wystarczające na cały miesiąc), wynosi 199 zł. I choć wydawać by się mogło, że to niemało, wiele osób kupuje kolejne opakowania, widząc zadowalające efekty kuracji. Cena jest zatem adekwatna do rezultatów działania. Najbardziej opłacalną opcją jest jednak kupno jednego z dwóch pakietów oferowanych przez producenta: standardowego lub optymalnego, w których otrzymamy kolejno: jedno lub trzy opakowania gratis, dzięki czemu zaoszczędzimy od 199 do prawie 600 zł! To rozwiązanie naprawdę godne uwagi, zwłaszcza dla osób, które chcą sprawdzić, jak działa Profolan przez dłuższy okres.

Profolan sklep
Aktualne ceny Profolan przeciw wypadaniu włosów.

Profolan gdzie kupić

Profolan to środek, który można bez problemu kupić bez recepty, jednak sprzedaż prowadzona jest wyłącznie w internecie dokładnie na tej stronie internetowej. Najlepszym i najpewniejszym miejscem, w którym dostaniemy preparat jest oczywiście strona internetowa producenta dzięki której otrzymamy oryginalny i bezpieczny dla zdrowia preparat. Warto tam zaglądać regularnie, choćby ze względu na pojawiające się często promocje, dzięki którym możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Producent wyjaśnia, że jest jedynym dystrybutorem suplementu na Polskę i ostrzega przed zakupami w innych miejscach. Można bowiem trafić na podróbki Profolanu albo naciąć się na nieuczciwego sprzedawcę, który obiecuje produkt nieistniejący.

Oferta preparatuProfolan

Tue, 08 Jan 2019 14:16:48 +0000


» Jak utrzymać zdrowie w obecnych czasach?

Problemem jest współczesny model żywienia – bogaty kalorycznie a mało treściwy i bazujący w przetworzonych produktach. Wartość odżywcza produktów jest niezmiernie ważna dla utrzymania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Szczególną uwagę zwracają na to sportowcy, których ciało jest narzędziem pracy a forma sportowa wprost proporcjonalna do stanu zdrowia ciała i zdolności umysłu. Plany treningowe obejmujące duże objętości, na które składa się nawet po kilka sesji treningowych na dzień, stawiają duże wymagania organizmom zawodników. Aby

Problemem jest współczesny model żywienia – bogaty kalorycznie a mało treściwy i bazujący w przetworzonych produktach. Wartość odżywcza produktów jest niezmiernie ważna dla utrzymania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Szczególną uwagę zwracają na to sportowcy, których ciało jest narzędziem pracy a forma sportowa wprost proporcjonalna do stanu zdrowia ciała i zdolności umysłu.

Plany treningowe obejmujące duże objętości, na które składa się nawet po kilka sesji treningowych na dzień, stawiają duże wymagania organizmom zawodników. Aby sprostać założeniom, szlifują oni umiejętności, pozostawiając sobie minimalny czas na odpoczynek i regenerację. Ten czas poświęcony jest też na spożywanie posiłków.
Tak jak dobór metod treningowych jest szyty na miarę pod potrzeby i aktualny stan zawodnika, tak samo wygląda jego dieta. Podczas okresów przygotowawczych i wspomnianych wcześniej kilku jednostek treningowych na dzień zawodnicy skupiają się na produktach wartościowych odżywczo, które nie obciążają układu trawiennego i nie zalegają zbyt długo w żołądku ani w jelitach. Charakter takiej diety możemy określić jako gęstą odżywczo i ubogą resztkowo.

Dużą część menu stanowią warzywa i owoce, które są nie tylko magazynem witamin oraz minerałów, ale mają właściwości przeciwzapalne, anty-kancerogenne oraz alkalizujące. Wbrew pozorom sportowcy najwyższej rangi nie opierają modelu żywienia na suplementach diety, a na odpowiednio dobranej naturalnej żywności, bogatej w produkty roślinne. W doborze odpowiednich produktów zarówno roślinnych, jak i zwierzęcych zwraca się uwagę na jakość, świeżość, a nawet na pochodzenie.
Wzmożona produkcja wolnych rodników w trakcie wysiłku fizycznego ogromnie obciąża organizm poprzez wytworzenie stresu oksydacyjnego. Co prawda, jest on niezbędnym bodźcem do adaptacji organizmu do wysiłku fizycznego, a co za tym idzie – wzrostu siły czy wytrzymałości zawodników, jednak nadmierny może powodować znaczne obniżenie zdolności obronnych układu immunologicznego, a w rezultacie kontuzję lub chorobę. Warzywa i owoce odgrywają ogromną rolę w zwalczaniu wolnych rodników i tym samym tłumieniu stresu oksydacyjnego, wykazując nierzadko większą skuteczność niż podawane w tym samym charakterze suplementy diety (Watson i inni: 2005). Produkty roślinne bogate w witaminy (A, C, E) oraz minerały (magnez) odgrywają istotną rolę w utrzymaniu integralności układu odpornościowego (Gleeson i inni: 2000).

Faktem jest, że zbyt niska podaż witamin i minerałów znajdujących się w warzywach oraz owocach może przyspieszyć odczuwanie zmęczenia podczas startu, powiększyć zniszczenie mięśni w trakcie wysiłku, a nawet osłabić układ odpornościowy, w wyniku czego pogorszeniu ulegnie regeneracja organizmu oraz sama forma startowa (Watson i inni: 2005).
Dominacja warzyw nad owocami, lub na odwrót, w menu zawodników jest zależna od dyscypliny oraz okresu przygotowań. Antagonizmem będą tu np. dieta zawodnika sportów wytrzymałościowych, przygotowującego się do startu i bazująca na dużej ilości skrobi oraz różnego rodzaju cukrów prostych pozyskiwanych z określonych warzyw czy owoców, oraz dieta zawodnika mma/judo/boksu, redukującego zasoby glikogenu celem zmieszczenia się w zadeklarowanej kategorii wagowej. Nie potrzeba dużej wyobraźni, aby się domyślić, jak ogromne różnice występują w obydwu tych strategiach żywieniowych.
W pierwszym przypadku włączenie większej liczby owoców do codziennego jadłospisu spowoduje przyspieszenie ładowania glikogenu wątrobowego oraz mięśniowego, włącznie ze zjawiskiem superkompensacji poprzez specyficzny metabolizm fruktozy w ludzkim organizmie. Ciało zawodnika wyładowane glikogenem z nadwyżką pozwoli na uzyskanie lepszego wyniku w maratonie. Natomiast warzywa skrobiowe, spożyte w okresie poprzedzającym start, zapobiegną zubożeniu zasobów energetycznych w trakcie wysiłku.
Zupełnie inny scenariusz zrealizują zawodnicy sportów objętych kategoriami wagowymi, odrzucając owoce o dużej ilości cukru oraz warzywa skrobiowe i skupiając się na gęstych odżywczo, a nie energetycznie warzywach i ziołach. W tym kontekście rośliny ubogie w węglowodany będą nie tylko do-starczały niezbędnych witamin oraz minerałów, ale także będą budowały sytość poprzez samą objętość posiłku.
Wybrane powyżej przykłady są jednymi z dziesiątków scenariuszy wykorzystywanych przez zawodników do osiągania celów sportowych.

Ze względu na większe od przeciętnego zapotrzebowanie na pełnowartościowe składniki w diecie sportowców preferowane są warzywa i owoce w postaci całej, lecz przetworzonej. Formy obróbki cieplnej, takie jak gotowanie na parze, pieczenie czy duszenie, zwiększają bio-przyswajalność składników odżywczych oraz dezaktywują dużą część zawartych w roślinach trucizn oraz związków anty-odżywczych. Inną pomocną metodą jest miksowanie posiłków, dzięki czemu ich treść szybciej ulega wchłonięciu i może brać udział w odbudowie organizmu. Po upłynnieniu posiłku jesteśmy też w stanie zjeść więcej, co jest zmorą szarego Kowalskiego, a pozytywnym aspektem dla zmęczonego treningiem i przez to nie zbyt zainteresowanego spożywaniem sportowca. Pieczenie jako metoda obróbki cieplnej spowoduje niewątpliwe uatrakcyjnienie potrawy pod względem smakowym. Jestem zwolennikiem smacznego jedzenia, gdyż dzięki temu dbamy też o zdrowie psychiczne.
Techniki obróbki warzyw i owoców zawsze należy dostosowywać do sytuacji i potrzeb sportowca.

Tue, 08 Jan 2019 09:54:31 +0000do góry